Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

W Goliszowie odbyły się mistrzostwa gminy Chojnów w tenisie stołowym [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 24 luty 2020, 15:48 Wszystkich komentarzy: 0


W Goliszowie odbyły się mistrzostwa gminy Chojnów w tenisie stołowym [ZDJĘCIA]

W minioną niedzielę poznaliśmy mistrzów gminy Chojnów w tenisie stołowym. W zawodach, które odbyły się w świetlicy wiejskiej w Goliszowie, najlepsi okazali się: Aleksandra Pastyrnak, Ewa Burzmińska, Hubert Kupczyński oraz Maciej Pastyrnak.

Mistrzostwa gminy Chojnów w tenisie stołowym zostały zorganizowane przez Urząd Gminy Chojnów, Gminne Zrzeszenie LZS Chojnów oraz lokalny klub LZS Mewa Goliszów. Rywalizacja podzielona została na cztery kategorie: kobiety do lat 25, kobiety powyżej 35 lat, chłopcy do lat 15 oraz mężczyźni powyżej 15 lat. Zawodnicy w każdej kategorii rozgrywali mecze systemem każdy z każdym.

Wśród kobiet do lat 35 najlepszy rezultat uzyskała Aleksandra Pastyrnak. Podium rywalizacji uzupełniły Anna Bursakowska oraz Julia Czarachowicz.

W grupie powyżej 35 lat tytuł mistrzyni gminy Chojnów zdobyła Ewa Burzmińska, która w końcowej klasyfikacji wyprzedziła Magdalenę Zawadzką oraz Grażynę Pleśniak.

Rywalizacja chłopców do lat 15 zakończyła się zwycięstwem Huberta Kupczyńskiego. Na kolejnych miejscach znaleźli się Damian Wiklak oraz Kacper Oszczęda.

W zmaganiach mężczyzn powyżej 15 lat najlepszy okazał się Maciej Pastrynak, który pokonał Radosława Kupczyńskiego oraz Sebastiana Srokę.

- Nadzór nad sprawiedliwym przebiegiem zawodów sprawowali sędziowie Aleksander Ciołczyk, Jan Denisiak i Janusz Cygan. W trakcie zawodów wszyscy uczestnicy poczęstowani zostali kawą, herbatą, napojami chłodzącymi i innymi słodkościami przygotowanymi przez gospodarzy. Na zakończenie zawodów pierwszych trzech zawodników w każdej kategorii otrzymało rakiety tenisowe, medale i dyplomy ufundowane przez Urząd Gminy Chojnów . Nagrody wręczył Z-ca Wójta Gminy Chojnów Pan Grzegorz Styrkowiec. Nad prawidłowym przebiegiem całości czuwał Pan Ryszard Dulik – Prezes Klubu „Mewa” Goliszów - czytamy w komunikacie z zawodów.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform