Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Antykwariat zaprasza na Dobranocki dla Dorosłych II

Autor admin
Data utworzenia: 20 luty 2020, 09:50 Wszystkich komentarzy: 0


Antykwariat zaprasza na Dobranocki dla Dorosłych II

Działająca przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji grupa teatralna Antykwariat zaprasza na spektakl "Dobranocki dla dorosłych II".

- Grupa teatralna "Antykwariat" zaprasza na spektakl "Dobranocki dla Dorosłych II". Premiera I odbędzie się 7 marca o godz. 18:00 w Domu Kultury w Chojnowie, premiera II 20 marca. Wstęp jedynie z bezpłatną wejściówką, którą odebrać można w Domu Kultury. Zapraszamy! - informują organizatorzy.

"Pierwsza część" spektaklu Dobranocki dla Dorosłych po raz pierwszy została zaprezentowana w 2018 roku. Spektakl składał się z kilku bajek o mocno humorystycznym charakterze. Opowieść o dwóch wiedźmach, Dziewczynka z zapałkami, Oślepiająca Piękność, Zgadywanka, Diabeł i Dziewczyna oraz Niezawodna broń oprócz sporej dawki humoru niosły także życiowy morał. Na scenie Domu Kultury wystąpili: Dorota Chopkowicz, Krystyna Czapska, Emilia Grześkowiak, Stanisław Horodecki, Małgorzata Krzywda, Adam Pruś, Róża Rzepakowska oraz Janusz Szarek.

Spektakl został wyreżyserowany przez Barbarę Słotwińską.

Grono aktorskie w "Dobranockach dla dorosłych II" zostało uzupełnione przez Mariusza Garberę, dyrektora Muzeum Regionalnego.

Pierwsza premiera odbędzie się 7 marca o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Domu Kultury. Powtórka zaplanowana została na 20 marca (18:00). Wstęp z bezpłatną wejściówką do odbioru w Domu Kultury.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.