Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform

21-latek zatrzymany za jazdę pod wpływem narkotyków. Odpowie także za ich posiadanie

Author: admin
Creation date: 14 February 2020, 12:55 All comments: 1


21-latek zatrzymany za jazdę pod wpływem narkotyków. Odpowie także za ich posiadanie

13 lutego, po godzinie 20:00, w jednej z miejscowości gminy Chojnów zatrzymany został do kontroli kierujący pojazdem marki Volkswagen. Jego zachowanie wzbudziło podejrzenie u policjantów...

- Wczoraj po godzinie 20:00 partol składający się z funkcjonariusza Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy i funkcjonariusza Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy, podczas pełnienia służby w jednej z miejscowości na terenie Gminy Chojnów zatrzymał do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Volkswagen. Zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenie u policjantów, że może on znajdować się pod wpływem środków odurzających. Wypowiedzi 21-latka były nieskładne i niewyraźnie - informuje sierż. szt.  Anna Tersa.

Badanie narkotestem wykazało, że mężczyzna jest pod wpływem środków odurzających. To jednak nie koniec jego problemów.

- Policjanci przy młodym mężczyźnie ujawnili środki odurzające w postaci marihuany. Mieszkaniec powiatu złotoryjskiego został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Teraz odpowie przed Sądem - czytamy w policyjnym komunikacie.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za kierowanie pod wpływem środków odurzających kierowca może trafić do więzienia nawet na 2 lata.

materiały prasowe / KMP Legnica


Comments

To już jest jakaś plaga naćpanych gówniarzy za kierownicą.Powinny być dla takich potencjalnych morderców wysokie kary. Ale dopóki tak gn.j kogoś nie zabije,to się niczego nie nauczy.
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.