Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Chojnowscy policjanci i komisarz Lew spotkali się z uczniami z Okmian

Autor admin
Data utworzenia: 13 luty 2020, 16:13 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowscy policjanci i komisarz Lew spotkali się z uczniami z Okmian

Szkoła Podstawowa w Okmianach była kolejnym punktem w przeferyjnym edukacyjnym tournee chojnowskich policjantów, którzy przypomnieli uczniom zasady bezpieczeństwa w okresie zimowej beztroski.

Policjanci z Chojnowa realizują ogólnopolską akcję "Bezpieczne Ferie 2020" i spotykają się z uczniami z rejonu swojego działania. Pogadanki dotyczą bezpieczeństwa najmłodszych w okresie wolnym od zajęć szkolnych i nie tylko.

- Realizując program „Bezpieczne ferie 2020”, mł. asp. Sławomir Nowak, asp. Krzysztof Ciepły i asp. szt. Piotr Demiańczuk – dzielnicowi z Komisariatu Policji w Chojnowie - w minionym tygodniu udali się do Szkoły Podstawowej w Okmianach, gdzie rozmawiali z dziećmi na temat bezpiecznego wypoczynku - informuje sierż. szt. Anna Tersa - Głównym celem spotkania była edukacja uczniów dotycząca spędzania czasu wolnego w taki sposób, aby uniknąć wszelkich zagrożeń. Przypomniano o zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych. Rozmawiano także o tym, w jaki sposób i kiedy należy korzystać z numerów alarmowych, a także przedstawiono, w jaki sposób działają elementy odblaskowe i jak ważne jest ich posiadanie na odzieży wierzchniej. Na zakończenie spotkania każdemu z uczniów wręczono odblaski, dzięki którym będą widoczni na drodze.

Zobacz również: O bezpiecznych feriach z uczniami Szkoły Podstawowej w Rokitkach

fot. KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform