Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Wojciech Drzewicki w Miejskiej Bibliotece Publicznej: Meksyk. W krainie Majów

Autor admin
Data utworzenia: 21 luty 2020, 12:07 Wszystkich komentarzy: 0


Wojciech Drzewicki w Miejskiej Bibliotece Publicznej: Meksyk. W krainie Majów

"Meksyk. W krainie Majów" to tytuł kolejnej prelekcji zorganizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną, której gościem będzie dr Wojciech Drzewicki – pochodzący z Chojnowa podróżnik, dr geologii, zastępca dyrektora ds. ogólnych Instytutu Nauk Geologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Jak zawsze spodziewać możemy się sporej frekwencji.

Wojciech Drzewicki to częsty gość chojnowskiej biblioteki. Jego prelekcje, na których opowiada o swoich podróżach, cieszą sporym zainteresowaniem ze strony mieszkańców grodu nad Skorą. Jego zaangażowanie zostało docenione w 2015 roku, kiedy otrzymał honorowy tytuł "Amicus Librorum – Przyjaciel Biblioteki", który przyznawany jest przez Kapitułę Legnickiej Biblioteki Publicznej osobom, instytucjom i organizacjom szczególnie zasłużonym dla bibliotek publicznych Legnicy i powiatu legnickiego.

- Wojciech Drzewicki został doceniony za wieloletnią współpracę w zakresie wspierania działalności edukacyjno-kulturalnej MBP w Chojnowie i kreowanie jej pozytywnego wizerunku w środowisku lokalnym poprzez organizowanie spotkań i wystaw o charakterze podróżniczym, pobudzających do różnorodnej aktywności twórczej, rozwijania pasji i samorealizacji oraz integrujących mieszkańców Ziemi Chojnowskiej - informuje Miejska Biblioteka Publiczna.

Prelekcja pt. "Meksyk. W krainie Majów", odbędzie się 21 lutego o godzinie 18:00. Wstęp wolny.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform