Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Uwaga! Policja ostrzega przed oszustami domokrążcami

Autor admin
Data utworzenia: 12 luty 2020, 13:50 Wszystkich komentarzy: 0


Uwaga! Policja ostrzega przed oszustami domokrążcami

Policjanci ostrzegają przed kolejnymi oszustami, którzy pojawili się w regionie. Pod pretekstem uzyskania pomocy, sprzedaży różnych artykułów, czy też wymiany pieca centralnego ogrzewania, kradną z mieszkań pieniądze i kosztowności lub podkładają do podpisania fałszywe umowy.

- Apelujemy, aby zwracać szczególną uwagę na osoby, które odwiedzają nasze domy, szczególnie wówczas, kiedy są to osoby nam obce. Uważajmy na osoby oferujące wyminę pieców centralnego ogrzewania, czy zawarcie „atrakcyjnej” umowy na abonament telewizyjny bądź telefoniczny. Zwracajmy uwagę na to, co podpisujemy. Czytajmy umowy od początku do końca, w szczególności to, co jest napisane małym drukiem. Najlepiej nie korzystajmy z ich usług, jeśli mamy wątpliwości bądź poprośmy sąsiada lub znajomego, aby był blisko nas w czasie takiej wizyty. Tylko dzięki ostrożności i przezorności możemy uniknąć nieprzyjemnych zdarzeń - ostrzega sierż. szt. Anna Tersa z biura prasowego legnickiej policji.

Oszuści są gotowi wykorzystać różne sposoby, aby wkupić się w łaski domownika. W przypadku prób oszustwa, kradzieży lub wyłudzenia pieniędzy, należy natychmiast poinformować policję.

materiały prasowe / KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform