Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

UKKS Oriens zakończył projekt Bike&Fun. Jego efektem są nowe pomieszczenia klubowe [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 17 grudzień 2019, 15:15 Wszystkich komentarzy: 0


UKKS Oriens zakończył projekt Bike&Fun. Jego efektem są nowe pomieszczenia klubowe [ZDJĘCIA]

W budynku Szkoły Podstawowej nr 4 przy ulicy Konarskiego oficjalnie oddano do użytku pomieszczenie serwisowe oraz pomieszczenie przeznaczone do treningów zimowych dla kolarskiego klubu UKKS Oriens. Remont został zrealizowany dzięki dotacji od Volkswagen Motor Polska Sp. z o.o. na realizację projektu Bike&Fun.

Volkswagen Motor Polska w Polkowicach od kilku lat poprzez program wolontariatu pracowniczego Vwolontariat wspiera projekty mające na celu poprawę warunków społeczności lokalnej. Autorem projektu dla UKKS Oriens Chojnów jest Adam Rotko (Logistyka).

- Mamy w Volkswagenie akcje wolontariatu, na które możemy przeznaczyć 3 razy po 10 tysięcy złotych, jednak żeby do tego doszło potrzebna jest bardzo duża własna inicjatywa tego, który coś chce zrobić - informuje Andrzej Aleksandrzak, dyrektor działu logistyki w VW MP.

Głównym założeniem projektu był remont pomieszczenia serwisowego oraz pomieszczenia przeznaczonego do treningów zimowych. Remont został wykonany przez pracowników Vokswagen Motor Polska Sp. z o.o.

16 grudnia wyremontowane pomieszczenia zostały oficjalnie oddane do użytku. W uroczystości obok podopiecznych i przedstawicieli klubu UKKS Oriens, udział wzięli m.in. dyrektor Andrzej Aleksandrzak oraz pracownicy - wolontariusze firmy Volkswagen.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform