Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Udało się! Łukasz Sypień z drużyną wywalczył finał „Bitwy na głosy”!

Autor admin
Data utworzenia: 21 kwiecień 2012, 22:55 Wszystkich komentarzy: 1


Udało się! Łukasz Sypień z drużyną wywalczył finał „Bitwy na głosy”!

Dzięki SMS-owym głosom widzów drużyna Kamila Bednarka, w której szeregach śpiewa chojnowianin Łukasz Sypień wygrała dzisiejszym odcinek „Bitwy na głosy” czym zapewniła sobie udział w finale programu!

Dzisiejszy odcinek był niezwykle emocjonujący. W finałowym rozdaniu okazać się miało, która z trzech drużyna – Ryszarda Rynkowskiego, Mezo czy Kamila Bednarka dzięki największej liczbie głosów od widzów wystąpi w finale programu „Bitwa na głosy”. W ostatnim naszym wpisie na Portalu o telewizyjnym show „Dwójki” przytoczyliśmy słowa Łukasza Sypienia, w których zachęca naszych Czytelników do pomocy, do wysyłania SMS-ów. Jak się później okazało – było warto!

Na otwarcie dzisiejszego odcinka wszystkie pozostałe w programie ekipy wykonały utwór „Party” zespołu Oddział Zamknięty. Później przyszła pora na pojedyncze wykony.

Jako pierwsza zaprezentowała się najbardziej interesująca chojnowian drużyna z Brzegu. Wykonali oni utwór „Don't Speak” grupy No Doubt. Tuż po wielki szok – krytyka ze strony ekspertów. Chciało się wykrzyczeć „wreszcie”. Ileż można wszystko słodzić i chwalić. Dobra wróżba na początek!


Kolejne występy to zespół Ryszarda Rynkowskiego i przebój Joe Cockera „Unchain my heart” oraz Mezo z ekipą w hicie z filmu „Men in Black”.
Po pierwszej turze usłyszeliśmy i ujrzeliśmy niespodziankę. Po jednej dziewczynie z każdego zespołu i przebój Ewy Farny – „Cicho”. Zdania na temat kobiecego trio wśród ekspertów były podzielone…

Zaraz po tym występie ujrzeliśmy cząstkowe wyniki – nieznacznie przed drużyną Kamila Bednarka był zespół Ryszarda Rynkowskiego.

Drugą turę ponownie rozpoczął zespół z Brzegu. I od razu z miłą niespodzianką dla chojnowian – Łukasz Sypień otrzymał możliwość pokazania swoich umiejętności wokalnych! Zgodnie z zapowiedziami usłyszeliśmy kawałek zespołu Oasis – „Wonderwall”. Po utworze kolejny raz usłyszeliśmy krytykę z loży ekspertów. – Jestem bardzo rozczarowana waszym występem – powiedziała Alicja Węgorzewska.
„No one” Alicii Keys – ten kawałek w drugim podejściu zaprezentował zespół Ryszarda Rynkowskiego. Po chwili na scenie pojawił się Mezo z gościem specjalnym – Kasią Wilk – śpiewając razem ze swoim zespołem swoją piosenkę „Ważne”.

Po tradycyjnym teście Węgorzewskiej przyszła pora na wyniki. W pierwszej kolejności poznaliśmy zdobywcę trzeciego miejsca – był nim zespół Mezo. Za chwilę miało się wszystko wyjaśnić... Kamil Bednarek ze swoją drużyną otrzymał najwięcej głosów od widzów i tym samym ma zapewniony udział w wielki finale programu „Bitwa na głosy”! Gratulujemy i w imieniu Łukasza Sypienia dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na drużynę z Brzegu!

W kolejnym odcinku programu dowiemy się kto dołączy w finałowej bitwie do ekipy Kamila Bednarka i zmierzy się z nim o zwycięstwo. Czy będzie to zespół Mezo, czy Ryszarda Rynkowskiego - jak obstawiacie?

Komentarze

Super gratuluję ale szczerze mówiąc wolałbym żeby to Mezo wygrał bo ma lepsze plany co do przeznaczenia głównej nagrody . Promowanie wśród młodzieży akcji Zostań Dawcą Szpiku to ważne a Kamil wyda na młodych artystów wszyscy wiemy dlaczego młoda zdolna siostra .... hm też warto... Jestem jednak za mezo.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform