Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

reklama.chojnow.pl - Sprawdź naszą płatną i bezpłatną ofertę reklamową

Autor admin
Data utworzenia: 20 grudzień 2019, 10:53


reklama.chojnow.pl - Sprawdź naszą płatną i bezpłatną ofertę reklamową

Zapraszamy czytelników chojnow.pl zainteresowanych dotarciem z informacją lub ofertą do mieszkańców miasta i gminy Chojnów. Zobacz z jakich możliwości - zarówno bezpłatnych jak i płatnych - możesz skorzystać.

Chcesz dotrzeć do klientów z Chojnowa i okolic jednak zwykłe ogłoszenia nie przynoszą skutku? Chcemy Ci pomóc!

reklama.chojnow.pl


Chcesz coś sprzedać, kupić, oddać za darmo? A może szukasz mieszkania, samochodu, pracy lub wręcz przeciwnie - chcesz zaoferować pracę. Niezależnie od twoich potrzeb dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszego serwisu ogłoszeniowego, dzięki któremu masz szansę dotrzeć do osób z rejonu Chojnowa całkowicie za darmo!

Dodanie oferty jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga od użytkownika rejestracji konta, a jedynie wypełnienia formularza ogłoszeniowego.

Zobacz więcej na: ogloszenia.chojnow.pl


Naszym czytelnikom oferujemy również możliwość publikacji lub udostępnienia informacji w formie postu na naszym profilu na Facebooku. Rzeczy niezwiązane z działalnością komercyjną publikujemy bezpłatnie.

W przypadku informacji związanej z działalnością komercyjną, cena publikacji wynosi 50,00 zł netto + 23%VAT / 1 post


szeroka oferta reklam dla firm i instytucji


Zapraszamy firmy i instytucje zainteresowane dotarciem z informacją i ofertą do mieszkańców z regionu miasta i gminy Chojnów! Polecamy zamówienie publikacji artykułu sponsorowanego, emisji reklamy lub wpisu do Bazy Firm!

Banery, czyli grafiki zajmujące powierzchnię reklamową, mogą być statyczne bądź animowane. Klikając na poszczególny baner, użytkownik - zgodnie z życzeniem klienta - może zostać przeniesiony na np. stronę internetową firmy, profil na facebooku bądź wizytówkę otwieraną w nowej zakładce na stronie portalu.

Inną doskonałą formą reklamy, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością są artykuły sponsorowane, na które nasi czytelnicy mogą natknąć się przeglądając aktualne wydarzenia oraz przeglądając nasz profil na Facebooku.

Na życzenie klienta możemy opracować artykuł wraz z realizacją zdjęć. Sam artykuł może być także połączony z konkursem, co pozytywnie wpływa na liczbę odsłon. Oferujemy również możliwość wyłączenia komentarzy pod sponsorowanymi treściami.

Do lokalnych przedsiębiorców kierujemy miejsce na reklamę w Bazie Firm, którą znajdziesz pod adresem firmy.chojnow.pl. Dzięki wpisowi zyskujesz wysokie pozycjonowanie profilu w wyszukiwarkach. Podstawowy profil firmy na który składają się nazwa, adres oraz lokalizacja na mapie jest bezpłatny! Za dopłatą oferujemy również przedstawienie pełnej oferty firmy, załącznika z reklamą oraz przekierowanie na stronę internetową czy profil w portalu społecznościowym. Ponadto płatne profile są przez nas promowane na stronie głównej portalu...


Reklama w BAZIE FIRM (profil firmy z reklamą/zdjęciem i zaznaczeniem na mapie, widoczny w wyszukiwarkach internetowych) - od 10 zł netto+23% Vat/m-c.

w BANERZE REKLAMOWYM wraz z linkiem do www - od 80 zł netto+23% Vat/m-c.

w ARTYKULE SPONSOROWANYM - od 100 zł netto+23% Vat.


polecamy


skorzystanie z możliwości reklamowych o szerokim zasięgu

rezerwację atrakcyjnego miejsca reklamowego na 2020 rok

kompleksową kampanię reklamową w naszym portalu


naszym klientom oferujemy

SZEROKI ZASIĘG REKLAMOWY:

PONAD 5 800 POLUBIEŃ NA FACEBOOKU

OKOŁO 200 000 UŻYTKOWNIKÓW PORTALU ROCZNIE (źródło: Google Analytics)

PONAD 2 000 000 ODSŁON ROCZNIE (źródło: Google Analytics)


Skontaktuj się z nami!

portal@chojnow.pl

tel. 507 017 196


zapraszamy do współpracy


Sklep Bigform