Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Kto awansuje z B-klasy? Podsumowanie minionej rundy

Autor admin2
Data utworzenia: 21 listopad 2019, 15:05 Wszystkich komentarzy: 0


Kto awansuje z B-klasy? Podsumowanie minionej rundy

Za nami ostatnia już kolejka rundy jesiennej w klasie B o mistrzostwo DZPN w podokręgu Legnica. W klasie B gminę Chojnów reprezentowało 6 drużyn.

Liderem rozgrywek na półmetku ligi są zawodnicy Sokoła Krzywa, którzy odnieśli 9 zwycięstw i jeden remis, co dało im miano drużyny niepokonanej w tej rundzie. Najlepsza defensywa oraz największa liczba strzelonych bramek również jest zasługą zawodników z Krzywej, co przybliża ich bardziej do powrotu na ligowe boiska A klasy.

Na miejscu trzecim jest zespół Mewy Goliszów. Z ośmioma zwycięstwami są tuż za vice liderem, a do Sokoła tracą tylko 4 pkt.

Na miejscu piątym i ze stratą 13 pkt. do lidera są zawodnicy Zrywu Stary Łom. Na półmetku ubiegłego sezonu Zryw zgromadził 9 pkt. więcej, co może sugerować, że sportowo spisują się słabiej, lecz ambicji i zaangażowania nie można im odmówić.

Siódme miejsce dzierży klub Iskra Niedźwiedzice, który w tej rundzie znacznie lepiej punktował w spotkaniach rozgrywanych na własnej murawie.

Dziewiąte miejsce zajmują zawodnicy LZS Biała, którzy lepiej punktowali w wyjazdowych spotkaniach. 9 pkt. w rundzie jesiennej powinno bardziej zmobilizować zawodników LZS-u do walki w wiosennych rozgrywkach.

Ligową stawkę zamyka zespół Orlika ll Okmiany, który nie zdołał zapunktować w rundzie jesiennej, zaś 3 mecze zostały zweryfikowane jako walkower na niekorzyść Orlika.

Awans powinien rozstrzygnąć się pomiędzy trzema zespołami, w których znajdują się zawodnicy Sokoła i Mewy. W dolnych rejonach tabeli nie powinno dojść do zmian pozycji. Decydujące będą jednak ruchy transferowe, które pozwolą wydostać się z ligowego marazmu.

Zobacz również: Podsumowanie rundy w A-klasie.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform