Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Koncert Anny Wyszkoni w Hotelu Sękowski – wygraj bilet na to wydarzenie!

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 18 listopad 2019, 18:45


Koncert Anny Wyszkoni w Hotelu Sękowski – wygraj bilet na to wydarzenie!

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt.

Już 7 grudnia o godz. 19.00 artystka wystąpi w legnickim Hotelu Sękowski (ul. Gliwicka 15)


Bilety w cenie 100 zł można nabyć w Hotelu Sękowski lub za pośrednictwem strony: klik

Wejściówkę dla dwóch osób można będzie również wygrać na łamach naszego portalu. Aby zawalczyć o wygraną, zapraszamy na nasz profil na Facebooku, na którym znajdziecie konkursowy post.

Anna Wyszkoni na polskiej scenie muzycznej odnosi sukcesy od 23 lat. Najnowsza płyta w dorobku wokalistki to „Jestem tu nowa. Platynowa edycja” (2018). Pochodzący z niej utwór „Nie chcę cię obchodzić” zdobył tytuł przeboju lata radia RMF FM i telewizji Polsat.

Oprócz niego popularność z tej płyty zdobyły piosenki: „Oszukać los”, „Mimochodem” i „Zanim to powiem”. Album uzyskał status platynowej płyty. Wokalistka ma również w swoim dorobku albumy „Pan i pani” (2009) i „Życie jest w porządku” (2012).

Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich piosenki: „Czy ten pan i pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to, kochany”, „Biegnij przed siebie”, „W całość ułożysz mnie” czy nagrodzony Superjedynką za przebój roku 2011 „Wiem, że jesteś tam”.

Obecnie radiowe playlisty podbija najnowszy utwór Ani pt. „Księżyc nad Juratą”, który już został okrzyknięty hitem lata 2019.


Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najwybitniejszych polskich gitarzystów - Markiem Raduli. Podczas koncertów artystka wykonuje swoje największe przeboje z ponad 20 lat pracy na scenie.

Sklep Bigform