Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Kierowca z narkotykami i pod wpływem narkotyków zatrzymany przez policjantów z Chojnowa

Autor admin
Data utworzenia: 07 listopad 2019, 12:38 Wszystkich komentarzy: 0


Kierowca z narkotykami i pod wpływem narkotyków zatrzymany przez policjantów z Chojnowa

W miniony wtorek policjanci Ogniwa Prewencji z Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali 28-latka, który prowadząc samochód na widok policjantów gwałtownie zwolnił a następnie przyśpieszył. Badanie narkotestem wykazało, że mężczyzna jest pod wpływem środków odurzających. To jednak nie koniec jego problemów...

- W miniony wtorek, około godziny 21:00 policjanci Ogniwa Prewencji z Komisariatu Policji w Chojnowie podczas pełnienia służby w jednej z miejscowości na terenie Gminy Chojnów, zwrócili uwagę na mężczyznę, który prowadząc pojazd marki Renault na widok policjantów gwałtownie zwolnił a następnie przyspieszył. Policjanci zatrzymali kierującego do kontroli drogowej. Zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenie, że może on znajdować się pod wpływem środków odurzających. 28-latek był ospały a jego wypowiedzi były nieskładne i niewyraźnie - informuje sierż. szt. Anna Tersa.

Funkcjonariusze mając przypuszczenie, że mężczyzna może być pod wpływem narkotyków, przeprowadzili badanie narkotestem, które wykazało, że mężczyzna jest pod wpływem środków odurzających. To jednak nie koniec jego problemów. Policjanci podczas przeszukania pojazdu znaleźli w nim środki odurzające w postaci marihuany.

Mieszkaniec gminy Chojnów został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Teraz odpowie przed Sądem. W świetle prawa za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast kierowanie pod wpływem środków odurzających zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności i utratą prawa jazdy.

materiały prasowe / KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform