Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Jutro rusza policyjna akcja ZNICZ 2019

Autor admin
Data utworzenia: 30 październik 2019, 11:23 Wszystkich komentarzy: 0


Jutro rusza policyjna akcja ZNICZ 2019

Mimo, że do Wszystkich Świętych jeszcze dwa dni, już teraz przy chojnowskim cmentarzu zauważyć możemy wzmożony ruch. Reakcją policjantów na większą ilość pieszych i pojazdów jest intensyfikacja działań ukierunkowanych na zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Jak co roku, w okresie Wszystkch Świetych i Dnia Zadusznego policjanci prowadzić będą akcję ZNICZ.

- W tym roku ogólnopolska akcja „ZNICZ 2019” rozpocznie się 31 października i potrwa do 3 listopada. W tym okresie również dolnośląscy policjanci będą prowadzić wzmożone działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa i porządku podczas tych szczególnych dni zadumy i pamięci o zmarłych - informuje Sekcja Prasowa KWP we Wrocławiu.

Funkcjonariusze ruchu drogowego będą realizować czynności mające na celu ograniczenie tych zachowań na drodze, które stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego. W celu zapewnienia użytkownikom dróg bezpiecznej podróży do miejsc docelowych i powrotu do domu oraz utrzymania płynności ruchu, mundurowi z Dolnego Śląska wzmogą intensywność kontroli na głównych ciągach komunikacyjnych naszego województwa.

1 listopada od godzin porannych ruch w okolicach chojnowskiego cmentarza odbywa się pod czujnym okiem policjantów. Najbardziej newralgiczne miejsca to skrzyżowanie ulic Parkowej i Wojska Polskiego oraz boczne wejście na cmentarz od strony Parku Piastowskiego.

Jeżeli nie musimy brać samochodu - lepiej w ten dzień udać się na cmentarz pieszo. Warto pomyśleć o ludziach niepełnosprawnych, którzy również chcą odwiedzić w tej dzień groby swoich bliskich. Nie utrudniajmy takim osobom wjazdu na górny parking cmentarza - to naprawdę spore wyzwanie, biorąc pod uwagę tłum ludzi i liczne stoiska.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform