Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Autor admin2
Data utworzenia: 25 październik 2019, 07:10 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

BOŻE CIAŁO

piątek, godz. 18.00; 20.00

sobota, godz. 18.00; 20.00

niedziela, godz. 18.00; 20.00

Polski dramat w reżyserii Jana Komasy. Film opowiada historię 20-letniego Dawida, który nie jest wzorem do naśladowania. Pobyt w poprawczaku sprawia, że chłopak przechodzi duchową przemianę i rodzi się w nim powołanie do stanu kapłańskiego. Dawid zostaje warunkowo zwolniony z placówki i szukając swojej życiowej drogi, zaprzyjaźnia się z proboszczem niewielkiej parafii. Pod nieobecność proboszcza, Daniel ucieka się do małego oszustwa i podaje się parafianom za nowego duchownego w parafii. Pełniąc fikcyjną posługę kapłańską, wykorzystuje niestandardowe i dość kontrowersyjne metody ewangelizacji, które ku zaskoczeniu wszystkich – zbliżają ludzi do Kościoła.


RODZINA ADDAMSÓW

sobota, godz. 14.30; 16.15

niedziela, godz. 14.30; 16.15

Animowany film komediowy dla całej rodziny. Rodziny Addamsów chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Ekscentryczna rodzinka już lata temu podbiła serca widzów na całym świecie. Tym razem jej losy będziemy mogli zobaczyć w wersji animowanej. Addamsowie przeprowadzają się do innego miasta, w którym przyjdzie im stawić czoła wyzwaniom XXI wieku.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform