Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform

Chojnowscy policjanci zatrzymali kierowcę, który prowadził samochód po zażyciu narkotyków

Author: admin
Creation date: 09 September 2019, 15:44 All comments: 0


Chojnowscy policjanci zatrzymali kierowcę, który prowadził samochód po zażyciu narkotyków

Policjanci z Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali kierowcę, który siadł za kierownicę będąc pod wpływem narkotyków. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

- Wczoraj po godzinie 10:00 na terenie gminy Chojnów Policjanci z Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Volkswagen. Podczas wykonywania obowiązków służbowych, mundurowi zwrócili uwagę na nienaturalne zachowanie kierowcy. Funkcjonariusze postanowili przebadać 20-latka na zawartość środków odurzających w organizmie. Ich przypuszczenia okazały się słuszne. Młody mężczyzna znajdował się pod wpływem narkotyków - informuje sierż. szt. Anna Tersa.

Ponadto podczas sprawdzania kierującego w systemach policyjnych okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary 84 dni pozbawienia wolności. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie usłyszał już zarzut kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających, za który będzie odpowiadał zza krat.

Za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz kierowania pojazdami nawet do lat 15.

materiały prasowe / KMP Legnica


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.