Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Autor admin2
Data utworzenia: 05 wrzesień 2019, 18:03 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.
DIEGO

piątek, godz. 18.00

sobota, godz. 18.00

niedziela, godz. 18.00

Film dokumentalny opowiadający historię młodego, niezwykle utalentowanego piłkarza, który zostaje ściągnięty do włoskiego klubu Napoli. Chłopak szybko wikła się w mafijne rozgrywki, odnosząc jednocześnie liczne sukcesy zawodowe, nie stroniąc przy tym od wywoływania skandali. Jego talent i charyzma zapewniają mu uwielbienie fanów. Drużyna Napoli za jego sprawą staje się najlepszą drużyną na świecie. Maradona na boisku jest gwiazdą, jednak w życiu prywatnym nie wszystko układa mu się tak, jak powinno. Ukochane miasto, w którym odniósł zawodowo-sportowy sukces, okaże się oazą czy przekleństwem?


TRUPOSZE NIE UMIERAJĄ

piątek, godz. 20.15

sobota, godz. 20.15

niedziela, godz. 20.15

Film z pogranicza komedii i horroru. W spokojnym miasteczku Centerville dochodzi do brutalnych morderstw. Atmosfera w mieście jest napięta, wszędzie czuć złowieszczą zapowiedź tragicznych wydarzeń. Okazuje się, że umarli… nie umarli. Powstają z grobów i atakują żyjących mieszkańców miasteczka. Będą musieli oni stoczyć długą i trudną walkę o przetrwanie.
TOY STORY 4

sobota, godz. 14.00; 16.00

niedziela, godz. 14.00; 16.00

Kolejna część kultowej historii o życiu dziecięcych zabawek. Film animowany przypadnie do gustu zarówno małym, jak i dużym widzom. Idealnie nadaje się na rodzinny seans. W pokoju Bonnie pojawia się nowa zabawka – Sztuciek, który jest zabawką stworzoną z widelca i łyżki, wcale się za zabawkę nie uważa. Sztuciek wraz z Chudym oraz pozostałymi zabawkowymi lokatorami wyruszają w podróż, która przyniesie im wiele przygód i pokaże, jak wielki jest świat.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform