Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Włamał się do sklepu i ukradł 10 butelek piwa

Autor admin
Data utworzenia: 04 wrzesień 2019, 11:34 Wszystkich komentarzy: 1


Włamał się do sklepu i ukradł 10 butelek piwa

28-letni mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy z chojnowskiego komisariatu, po tym jak włamał się sklepu i ukradł z niego 10 butelek piwa. Mieszkańcowi gminy Miłkwice za włamanie i kradzież towaru o łącznej wartości 21 złotych grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

- W miniony poniedziałek po godz. 23:00 Dyżurny Komisariatu Policji w Chojnowie otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednym ze sklepów doszło do włamania. Na miejsce niezwłocznie udali się funkcjonariusze Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Chojnowie. Policjanci bezpośrednio po przyjęciu zgłoszenia, ustalili a następnie zatrzymali sprawcę włamania - informuje sierż. szt. Anna Tersa.

Jak się okazało, 28-letni mieszkaniec Gminy Milkowice, poprzez wyłamanie szyby w drzwiach przesuwnych dostał się do środka sklepu. Jego łupem padło 10 sztuk butelek piwa o łącznej wartości około 21 zł., ponadto mężczyzna pozostawił w sklepie 5 sztuk pustych butelek po piwie.

Miłośnik złotego trunku za swoje czyny odpowie przed sądem. 28-latek usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Teraz będzie odpowiadał przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

materiały prasowe / KMP Legnica


Komentarze

za 21 złotych ......darmowy wikt i opierunek , opieka zdrowotna,rozrywki kulturalne,darmowa telewizja.....rzeczywiście kara adekwatna do czynu
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.