Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Piccolo Mondo zaprasza na swoje osiemnaste urodziny [WYNIKI KONKURSU]

Autor admin
Data utworzenia: 06 wrzesień 2019, 16:59


Piccolo Mondo zaprasza na swoje osiemnaste urodziny [WYNIKI KONKURSU]

Już w najbliższy weekend chojnowska pizzeria Piccolo Mondo świętować będzie swoje osiemnaste urodziny.

Z okazji wejścia w pełnoletność zapraszamy do wspólnego świętowania oraz do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest bon o wartości 50 złotych do wykorzystania w Piccolo Mondo.

Urodzinowe obchody już w najbliższy weekend (7 i 8 września).Z tej okazji pizzeria Piccolo Mondo serdecznie zaprasza do wspólnego świętowania.


Serdecznie zapaszmy do świętowania z Nami kolejnych urodzin Pizzerii Piccolo Mondo. To już 18 lat jesteśmy z Wami i nie zwalniamy tempa :)
Jak co roku będzie mała degustacja, piękny tort i trochę niespodzianek

Bądźcie z nami! :)


My z kolei zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest bon o wartości 50 złotych do wykorzystania w Piccolo Mondo. Tym razem zapraszamy Was do ojczyzny pizzy...

By zdobyć szansę na nagrodę wystarczy wymienić przynajmniej jedno włoskie miasto, które chcielibyście odwiedzić.

Mile widziane uzasadnienie.

Na odpowiedzi, które możecie publikować w komentarzach pod konkursowym postem na naszym facebookowym profilu, czekamy do piątku (6 września), do godziny 12:00.

Wyniki konkursu!

Dziękujemy za ponad 120 odpowiedzi.

Tym razem nagroda wędruje do Pana Adama Markowicza, który za cel podróży wskazał Neapol i pierwszą pizzerię na świecie.

Gratulujemy!


Piccolo Mondo - Chojnów, Rynek 3B

piccolomondo.com.pl


Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnow.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.