Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Amazon rekrutuje w Urzędzie Gminy Chojnów

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 03 wrzesień 2019, 13:35


Amazon rekrutuje w Urzędzie Gminy Chojnów

5 września o 10:00 w sali nr 6 Urzędu Gminy Chojnów odbędzie się pierwsze z cyklu spotkań informacyjnych organizowanych przez firmę Amazon z myślą o przyszłych pracownikach. Będzie to doskonała okazja dla osób, które jeszcze nie wiedzą, czy praca w magazynie logistycznym to zajęcie dla nich. Rekruterzy Amazona podczas spotkania będą prezentować nie tylko zakres przyszłych obowiązków, ale także ogólny profil działalności firmy.

Długi czas przeznaczenie powstającego przy Terenach Aktywizacji Gospodarczej Gminy Chojnów centrum logistycznego pozostawało tajemnicą. Od niedawna wiemy, że za inwestycją stoi amerykańska firma Amazon – jedno z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się handlem elektronicznym, które od niedawna prężnie rozwija swoją działalność także w Polsce. Trzy pierwsze centra zostały uruchomione w 2014 roku w Sadach pod Poznaniem oraz w Bielanach Wrocławskich. Pod koniec 2017 r. uruchomiono obiekty w Sosnowcu i Kołbaskowie koło Szczecina. Teraz otworzony zostanie kolejny, największy z dotychczasowych – właśnie w Okmianach. Na mieszkańców naszego regionu czekać będzie 1000 miejsc pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie i wiele kuszących dodatków.

Z uwagi na wygodę mieszkańców Gmina Chojnów zdecydowała się udostępnić salę posiedzeń na potrzeby prowadzenia rekrutacji. 5 września o 10:00 w sali nr 6 Urzędu Gminy Chojnów odbędzie się pierwsze z cyklu spotkań informacyjnych organizowanych przez firmę Amazon z myślą o przyszłych pracownikach. Będzie to doskonała okazja dla osób, które jeszcze nie wiedzą, czy praca w magazynie logistycznym to zajęcie dla nich. Rekruterzy Amazona podczas spotkania będą prezentować nie tylko zakres przyszłych obowiązków, ale także ogólny profil działalności firmy.

W porozumieniu z firmą Amazon postanowiliśmy ułatwić naszym mieszkańcom aplikowanie do pracy. Spotkanie z rekruterami na początku września będzie pierwszym z kilku. Będzie można uzyskać informacje nie tylko o warunkach pracy, ale i o samej firmie oraz o tym, jakie korzyści płyną z jej obecności w naszej gminie. – zachęca do uczestnictwa w spotkaniu Zastępca Wójta Gminy Chojnów Grzegorz Styrkowiec.