Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

W takich warunkach uczyć będą się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3

Autor admin
Data utworzenia: 02 wrzesień 2019, 14:35 Wszystkich komentarzy: 0


W takich warunkach uczyć będą się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3

Główna część prac remontowych w budynku Szkoły Podstawowej nr 3 została zakończona. Weszliśmy więc do środka, by sprawdzić jak prezentują się efekty.

Realizowana w wakacje inwestycja wewnątrz budynku zakładała wykonanie robót remontowo-budowlanych w budynkach szkolnych, tj. w tzw. "dużym budynku" projektu Petera Gadena, "małym budynku" będącym dawniej siedzibą fundacji Peipego oraz łącznika łączącego obydwa budynki. Zakres prac obejmuje roboty instalacyjne hydrauliczne i kanalizacyjne, instalacje sanitarne, roboty malarskie, pokrycie podłóg i ścian oraz roboty wykonawcze.

W międzyczasie trwały również prace na zewnątrz. Przedmiotem tej inwestycji była rozbiórka budynku pracowni plastycznej, zagospodarowanie terenu przy zabudowaniach szkolnych z przebudową kanalizacji deszczowej, sanitarnej i ogólnospławnej, przebudowa nawierzchni, wykonanie placu zabaw oraz wykonanie oświetlenia terenu.

Jak widać na zdjęciach - nie wszystko zostało jeszcze zrealizowane. Krótki czas robót wystarczył jednak na przystosowanie obiektu do podstawowych potrzeb uczniów, którzy już jutro zasiądą w szkolnych ławkach. Zmiany widać zarówno na jasnych korytarzach jak i wewnątrz klas wyposażonych w nowe meble, pomoce dydaktycznej i sprzęt.

Zanim jednak Trójka rozpoczęła pracę w nowym miejscu, konieczna była przeprowadzka, która ze względu na wciąż prowadzone prace odbywała się w turach. Trudna akcja została zrealizowana dzięki zaangażowaniu rodziców, uczniów, pracowników i sympatyków szkoły.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.