Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Tańczące i śpiewające Eurydyki w Niebieskim Parsolu [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 30 sierpień 2019, 16:56 Wszystkich komentarzy: 0


Tańczące i śpiewające Eurydyki w Niebieskim Parsolu [ZDJĘCIA]

W Dolnośląskim Ośrodku Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjnym Niebieski Parasol odbyła się dwunasta edycja Turnieju Tańca i Śpiewu. Hasłem tegorocznego wydarzenia były "Tańczące śpiewające Eurydyki", co stanowiło nawiązanie do twórczości Anny German i tytułu jej debiutanckiego albumu.

Co roku pod koniec sierpnia park przy Niebieskim Parasolu na kilka godzin zamienia się w magiczne miejsce pełne pozytywnej energii, która tętniła od tańczących i śpiewających na scenie osób. Wydarzenie swoją obecnością oprócz gospodarzy, czyli podopiecznych i opiekunów z Niebieskiego Parasola, zaszczycili goście z zaprzyjaźnionych placówek z Chojnowa i z innych miejscowości Dolnego Śląska. Na miejscu nie zabrakło również przedstawicieli lokalnych władz samorządowych.

Na konkursowej scenie w tańcu i w śpiewie prezentowali się zarówno podopieczni ośrodków jak i opiekunowie. Każdy z występów oceniany był przez jury, w skład którego w tym roku weszła m.in. Agnieszka Babicz - śpiewaczka i piosenkarka oraz aktorka teatralna, filmowa, estradowa i telewizyjna.

Artystka, która była honorowym gościem turnieju, specjalizuje się w repertuarze Anny German; na swoim koncie ma m.in. Grand Prix na Ogólnopolskim Konkursie na Interpretację Piosenek z Repertuaru Anny German w Zielonej Górze. Agnieszka Babicz zaprezentowała się przed uczestnikami wydarzenia w koncercie "Piosenki z kapelusza", w ramach którego to właśnie ślepy los z kapelusza decydował o wykonywanym utworze.

Wydarzenie zakończyło ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, będące ukoronowaniem pracy włożonej w przygotowanie do występu. Zarówno organizatorom jak i uczestnikom dopisała pogoda i doskonały nastrój.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform