Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Pierwsi użytkownicy na chojnowskiej ściance wspinaczkowej

Author: admin
Creation date: 27 August 2019, 14:04 All comments: 3


Pierwsi użytkownicy na chojnowskiej ściance wspinaczkowej

W parku przy chojnowskim Domu Kultury oddano do użytku niewielką ściankę wspinaczkową. Obiekt, który jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży, został zrealizowany dzięki grantowi finansowemu pozyskanemu przez Uczniowski Klub Sportowy „Oriens”

O planach realizacji w Chojnowie ścianki wspinaczkowej informowaliśmy w maju.

- Wykonanie ścianki możliwe było dzięki grantowi finansowemu pozyskanemu przez Uczniowski Klub Sportowy „Oriens” w ramach „Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”. Umowa opiewająca na kwotę 25.600 zł na realizację tego zadania została podpisana z dysponentem środków - Stowarzyszeniem LGD „Wrzosowa Kraina”. Dzięki tym środkom została wykonana nowoczesna ścianka o wysokości nie przekraczającej 2,5 m, na której dzieci i młodzież mogą próbować swoich sił we wspinaczce - informuje Urząd Miejski.

Jeszcze dziś przy ściance wspinaczkowej trwały ostatnie prace kosmetyczne. Świeżo oddany do użytku obiekt przyciąga już swoich pierwszych użytkowników.Comments

25 tys.za coś takiego-ech.To ma być dla dzieci?,a gdzie bezpieczeństwo?,przecież jak dziecko spadnie stamtąd,to może się skończyć tragicznie.
report comment
Z drzewa też można spaść...
report comment
Ale dzieci legalnie nie powinny chodzić po drzewach,a to jest legalnie dla nich zrobione.
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform