Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Pierwsi użytkownicy na chojnowskiej ściance wspinaczkowej

Autor admin
Data utworzenia: 27 sierpień 2019, 14:04 Wszystkich komentarzy: 3


Pierwsi użytkownicy na chojnowskiej ściance wspinaczkowej

W parku przy chojnowskim Domu Kultury oddano do użytku niewielką ściankę wspinaczkową. Obiekt, który jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży, został zrealizowany dzięki grantowi finansowemu pozyskanemu przez Uczniowski Klub Sportowy „Oriens”

O planach realizacji w Chojnowie ścianki wspinaczkowej informowaliśmy w maju.

- Wykonanie ścianki możliwe było dzięki grantowi finansowemu pozyskanemu przez Uczniowski Klub Sportowy „Oriens” w ramach „Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”. Umowa opiewająca na kwotę 25.600 zł na realizację tego zadania została podpisana z dysponentem środków - Stowarzyszeniem LGD „Wrzosowa Kraina”. Dzięki tym środkom została wykonana nowoczesna ścianka o wysokości nie przekraczającej 2,5 m, na której dzieci i młodzież mogą próbować swoich sił we wspinaczce - informuje Urząd Miejski.

Jeszcze dziś przy ściance wspinaczkowej trwały ostatnie prace kosmetyczne. Świeżo oddany do użytku obiekt przyciąga już swoich pierwszych użytkowników.Komentarze

25 tys.za coś takiego-ech.To ma być dla dzieci?,a gdzie bezpieczeństwo?,przecież jak dziecko spadnie stamtąd,to może się skończyć tragicznie.
zgłoś komentarz
Z drzewa też można spaść...
zgłoś komentarz
Ale dzieci legalnie nie powinny chodzić po drzewach,a to jest legalnie dla nich zrobione.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.