Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Minecraft Cuprum Arena

Czasowe spadki ciśnienia wody - trwa walka ze skutkami awarii [AKTUALIZACJA]

Autor admin
Data utworzenia: 14 sierpień 2019, 22:53 Wszystkich komentarzy: 0


Czasowe spadki ciśnienia wody - trwa walka ze skutkami awarii [AKTUALIZACJA]

Mieszkańcy gminy Chojnów wciąż odczuwają skutki porannej awarii w okmiańskiej stacji uzdatniania wody. Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej zapowiada czynności mające na celu jak najszybsze przywrócenie odpowiedniego ciśnienia w sieci wodociągowej.

Poranna awaria odcięła od wody całą gminę wiejską Chojnów. Dużym problemem okazało się znalezienie przyczyny usterki. W przypadku przedłużającej się sytuacji mieszkańcom gminy Chojnów woda miała być dostarczana beczkowozem przez jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej - na szczęście do godziny 11:00 udało się usunąć awarię.

Po ponownym uruchomieniu wodociągu mogą wystąpić czasowe spadki ciśnienia wody. GZGKiM zapowiada czynności mające na celu jak najszybsze przywrócenie odpowiedniego ciśnienia w sieci wodociągowej.

Przypomnijmy - dzisiejsza awaria odcięła od wody kilkanaście pochojnowskich miejscowości: Okmiany, Krzywa, Witków, Jerzmanowice, Groble, Stary Łom, Biskupin, Rokitki, Zamienice, Jaroszówka, Biała, Kolonia Kołłątaja, Goliszów, Niedźwiedzice, Osetnica, Piotrowice, Michów, Gołaczów, Konradówka, Dzwonów, Strupice, Budziwojów, Gołocin, Pawlikowice oraz Dobroszów.

AKTUALIZACJA

GZGKiM informuje, że od godziny 22:00 do godziny 3:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowościach: Biskupin, Rokitki, Zamienice, Jaroszówka, Biała, Kolonia Kołłątaja, Goliszów, Niedźwiedzice. Sytuacja spowodowana jest usuwaniem awarii sieci wodociągowej.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.