Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Gabinety Lekarskie Królowej Jadwigi 15 - Zdrowie pacjentów jest dla nas najważniejsze!

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 19 sierpień 2019, 12:22


Gabinety Lekarskie Królowej Jadwigi 15 - Zdrowie pacjentów jest dla nas najważniejsze!

Szukasz w Chojnowie miejsca, w którym możesz skorzystać z usług lekarskich w przyjaznej, rodzinnej atmosferze i leczyć się według najnowszych standardów medycznych? Zapraszamy do Gabinetów Lekarskich Królowej Jadwigi 15, które w jednym miejscu skupiają lekarzy wielu specjalności. - U nas nie ma głupich pytań, a każdy Pacjent traktowany jest indywidualnie.

Założone w 2018 roku Gabinety przy ulicy Królowej Jadwigi to miejsce współtworzone przez dwójkę lekarzy - dentystkę Małgorzatę Jastrzębską i radiologa Łukasza Jastrzębskiego. Jak zaznacza właścicielka - W swojej pracy podchodzę do problemów Pacjenta całościowo, dlatego zdecydowałam się otworzyć nie tylko gabinet stomatologiczny, lecz niewielką przychodnię, gdzie z pomocą lekarzy specjalistów różnych dziedzin zadbam o piękny uśmiech i zdrowie swoich Pacjentów.

Ideą Gabinetów Lekarskich jest stworzenie w Chojnowie miejsca, które skupia lekarzy wielu specjalności a jego celem jest diagnozowanie i leczenie według najnowszych standardów medycznych w przyjaznej pacjentowi atmosferze.

W Gabinetach Lekarskich Królowej Jadwigi 15 możesz skorzystać z:

  • poradni stomatologicznej
  • gabinetu USG
  • poradni ginekologicznej
  • poradni ortopedycznej
  • poradni reumatologicznej
  • poradni endokrynologicznej


Z usług Gabinetów Lekarskich można korzystać w ramach prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych. Aktualnie naszymi partnerami medycznymi są Medicover i Compensa, natomiast od września rozpoczynamy współpracę z grupą Lux Med i Enel-Med.

Stając naprzeciw potrzebom mieszkańców Chojnowa i okolic wciąż poszukujemy nowych możliwości. Jedną z nich są organizowane w Gabinetach Lekarskich akcje profilaktyczne mające na celu promocję zdrowia i zapobieganie różnorodnym problemom zanim one wystąpią.

Nasza siedziba mieści się przy ulicy Królowej Jadwigi 15- zaledwie 60 metrów od chojnowskiego Rynku!


Chojnów, Królowej Jadwigi 15/L1

tel. 881 700 670

gabinetykj15@gmail.com

Rejestracja od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 18:00

Śledź nas na Facebooku i bądź na bieżąco
Sklep Bigform