Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Minecraft Cuprum Arena

Wielka wakacyjna przeprowadzka "Trójki"

Author: admin
Creation date: 13 August 2019, 10:33 All comments: 0


Wielka wakacyjna przeprowadzka "Trójki"

Podczas gdy uczniowie korzystają z uroków wakacji - w ich szkole wielkie zmiany. Od ponad miesiąca trwają prace remontowe w (i na zewnątrz) budynku szkolnego przy ulicy Reymonta, który od września będzie siedzibą Szkoły Podstawowej nr 3. W międzyczasie trwają prace przeprowadzkowe ...

Przeprowadzki prowadzone są w turach i są zależne od prac prowadzonych na terenie szkoły przy ulicy Reymonta. Pierwsza akcja, którą czynnie wsparli rodzice, uczniowie i osoby zaangażowane w życie szkoły, miała miejsce na początku sierpnia i możliwa była dzięki oddaniu do użytku części klas w małym budynku.

Udział w pracach bierze dyrektor Mariusz Szklarz, który zwraca się do wszystkich chętnych o wsparcie kolejnej tury przeprowadzki - W najbliższy wtorek i środę poszukujemy ludzi do pomocy przy kolejnej turze przeprowadzki. Potrzebne są samochody do przewozu ławek i krzeseł oraz ludzie do załadunku i rozładunku. Organizacja prac remontowych w dużym budynku w dniu jutrzejszym oraz środę pozwala na wnoszenie sprzętu do tych pomieszczeń. Proszę o pomoc przy tych pracach.

fot. Stowarzyszenie Przyjaciół TrójkiComments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.