Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Wielka wakacyjna przeprowadzka "Trójki"

Autor admin
Data utworzenia: 13 sierpień 2019, 10:33 Wszystkich komentarzy: 0


Wielka wakacyjna przeprowadzka "Trójki"

Podczas gdy uczniowie korzystają z uroków wakacji - w ich szkole wielkie zmiany. Od ponad miesiąca trwają prace remontowe w (i na zewnątrz) budynku szkolnego przy ulicy Reymonta, który od września będzie siedzibą Szkoły Podstawowej nr 3. W międzyczasie trwają prace przeprowadzkowe ...

Przeprowadzki prowadzone są w turach i są zależne od prac prowadzonych na terenie szkoły przy ulicy Reymonta. Pierwsza akcja, którą czynnie wsparli rodzice, uczniowie i osoby zaangażowane w życie szkoły, miała miejsce na początku sierpnia i możliwa była dzięki oddaniu do użytku części klas w małym budynku.

Udział w pracach bierze dyrektor Mariusz Szklarz, który zwraca się do wszystkich chętnych o wsparcie kolejnej tury przeprowadzki - W najbliższy wtorek i środę poszukujemy ludzi do pomocy przy kolejnej turze przeprowadzki. Potrzebne są samochody do przewozu ławek i krzeseł oraz ludzie do załadunku i rozładunku. Organizacja prac remontowych w dużym budynku w dniu jutrzejszym oraz środę pozwala na wnoszenie sprzętu do tych pomieszczeń. Proszę o pomoc przy tych pracach.

fot. Stowarzyszenie Przyjaciół TrójkiKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform