Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Bajkowe show Cyrku Safari w Chojnowie! + KONKURS (WYNIKI)

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 06 sierpień 2019, 20:08


Bajkowe show Cyrku Safari w Chojnowie! + KONKURS (WYNIKI)

Z zupełnie nowym programem 2019 pojawi się w Chojnowie Cyrk Safari, który łączy tradycyjną sztukę cyrkową z nowoczesnymi pokazami!

W całkiem nowym programie 2019 Cyrku Safari do zobaczenia będą między innymi: sztrabaty pod kopułą cyrku, tempo talerze, groteska akrobatyczna, numery na szarfach, fantastyczny klaun.

Nie zabraknie również zwierząt. Na cyrkowej arenie, w przyjaznych i partnerskich pokazach na zasadzie: zwierzę - człowiek, zaprezentuje się 30 zwierząt: wielbłądy, baktriany, konie fryzjerskie, kuce pony i falabella, alpaki, osiołki, pudle, gołębie czy koty.

Największą atrakcją programu będą szaleni akrobaci na trampolinie, a dla dzieci specjalna, bajkowa parada z Psiego Patrolu!

Zapraszamy na przedstawienie Cyrku Safari w Chojnowie:

10.08.2019 (sobota) godzina 17:00

ulica Sikorskiego - osiedle za Biedronką

UWAGA ! Bilety na każdą kieszeń w cenie 25 zł dla każdego, bez względu na wiek (z kuponem promocyjnym), będą do nabycia w kasie Cyrku na cyrkowym placu w dniu przedstawienia.

Specjalne kupony promocyjne, z którymi można zakupić tańszy bilet, są dostępne na terenie całego miasta (między innymi w sklepach i sklepikach)!

Więcej informacji na fanpage Cyrku Safari:https://www.facebook.com/cyrk.safari/

A na facebookowym fanpage portalu chojnow.pl czeka na Was konkurs, w którym do wygrania są wejściówki do Cyrku! Zachęcamy do udziału w zabawie!

********

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446wceluudziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji,poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora.ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portaluwww.chojnow.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.