Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Gimnazjum nr 1 - PANY !!!

Autor bonoaga
Data utworzenia: 12 kwiecień 2012, 13:43 Wszystkich komentarzy: 0


Gimnazjum nr 1 - PANY !!!
Dzisiaj na chojnowskim "orliku" odbyły się Mistrzostwa Powiatu Legnickiego w Piłce Nożnej Chłopców. Na boisku w przy ulicy Kilińskiego pojawiły się dwie drużyny: gimnazjaliści z Legnickiego Pola oraz reprezentacja Gimnazjum nr 1 w Chojnowie. Niespodzianką był brak drużyny z Gimnazjum nr 2, ale deszczowa pogoda częściowo usprawiedliwia Dwójkę. Mimo deszczu obecne na mistrzostwach drużyny zaprezentowały wysokie umiejętności.

Po niesamowicie emocjonującym spotkaniu, w którym o wyniku decydowały rzuty karne, zwyciężyli podopieczni pana Bogdana Hołowiaka. Po regulaminowym czasie gry zakończonym wynikiem 5 : 5, piłkarze z Jedynki okazali się bardziej odporni psychicznie i lepiej egzekwowali jedenastki.
Dzisiejsze zwycięstwo można uznać za udany rewanż, gdyż obie drużyny spotkały się jesienią w finale drugiej rundy Coca - Cola Cup. Wtedy, także po rzutach karnych, lepsza okazała się drużyna z Legnickiego Pola.

Podsumowując, piłka nożna to, po siatkówce i pływaniu, trzecia dyscyplina sportu, w której w tym roku dominuje w naszej okolicy Gimnazjum nr 1. Nie dziwi więc pomysł utworzenia w Jedynce klasy o profilu sportowym, do której prowadzony jest obecnie nabór.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform