Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Rokitki to MY. Dbam o to, co mam

Autor OSP Rokitki
Data utworzenia: 11 lipiec 2019, 11:44 Wszystkich komentarzy: 0


Rokitki to MY. Dbam o to, co mam

Ochotnicza Straż Pożarna w Rokitkach zaprasza mieszkańców Rokitek, okolicznych miejscowości oraz wszystkie osoby zainteresowane do udziału w zajęciach zaplanowanych przez druhów w ramach ekologicznego projektu pn. „Rokitki to MY. Dbam o to, co mam.”

Już w najbliższy piątek (12 lipca) o godzinie 17:00 w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Rokitkach odbędzie pogadanka z trenerem psów oraz zajęcia praktyczne, podczas których uczestniczy nauczą się rozpoznawać oraz właściwie interpretować zachowania psów, poznają podstawy tresury i pielęgnacji czworonogów, a także dowiedzą się, co zrobić w przypadku spotkania na swojej drodze zwierzęcia agresywnego.

Z kolei w niedzielę, 14 lipca, startuje rowerowa gra terenowa. Zbiórka na dwóch kółkach o godzinie 11:00, pod remizą OSP Rokitki. Uczestnicy gry terenowej wspólnie podążą leśnym szlakiem w poszukiwaniu ukrytych wskazówek, od których zależy dotarcie do celu. Można korzystać z dobrodziejstw współczesnego świata: aplikacji w telefonie, map, GPS. Przyjdź z rodzicami, zabierz rodzeństwo, spędź czas aktywnie ze swoim dzieckiem. Sprawdź i rozwiń swoje umiejętności w grze na orientację w terenie.

Przed nami jeszcze wiele atrakcji takich jak: spotkania z pszczelarzem i przygotowanie uli dla dzikich pszczół, rozmowy z myśliwym, leśniczym, budowa paśnika, wspólne wędkowanie, czy sprzątanie świata, o czym będziemy informować na bieżąco.

Zapraszają Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Rokitkach

Do zobaczenia !

Projekt jest realizowany dzięki dotacji z programu „Działaj Lokalnie X" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Ośrodka Działaj Lokalnie – Fundacja „Wrzosowa Kraina" oraz Nadleśnictwa Złotoryja.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.