Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Urząd Miejski: Jest już dostępny System Informacji Przestrzennej dla miasta Chojnów

Autor admin
Data utworzenia: 03 lipiec 2019, 15:56 Wszystkich komentarzy: 0


Urząd Miejski: Jest już dostępny System Informacji Przestrzennej dla miasta Chojnów

Zdarza Ci się korzystać z map miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Chojnowa? Od teraz będzie dużo wygodniejsze - wszystko za sprawą udostępnionego w internecie Systemu Informacji Przestrzennej w serwisie sip.gison.pl.

Firma GISON współpracuje z jednostkami samorządów terytorialnych w tworzeniu, przetwarzaniu, zarządzaniu, analizowaniu i publikowaniu danych przestrzennych, tworząc dedykowane rozwiązania dla poszczególnych wydziałów i dostarczając dziedzinowe aplikacje, tworzące System Informacji Przestrzennej.

Od kilkunastu miesięcy możemy korzystać z Systemu Informacji Przestrzennej dla gminy Chojnów. Teraz do gminy wiejskiej dołączyło miasto.

- System zawiera wiele warstw podkładowych oraz studium i miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego. Po kliknięciu w studium/mpzp wyświetla się okno z nazwą studium/mpzp oraz link do uchwały oraz legendy. Dodatkowo po kliknięciu na działkę objętą mpzp - możemy sprawdzić przeznaczenie dla interesującej nas działki - informuje Urząd Miejski.

System Informacji Przestrzennej Chojnowa dostępny jest pod adresem: sip.gison.pl/chojnowmiasto


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform