Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Chojnowskie Wellness Center zainaugurowało swoją działalność [ZDJĘCIA]

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 02 lipiec 2019, 13:13 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowskie Wellness Center zainaugurowało swoją działalność [ZDJĘCIA]

W Biurze Regionalnym Oriflame w Chojnowie swoją działalność zainaugurowało jedno z dziesięciu w Polsce Wellness Center by Oriflame. Gościem specjalnym wydarzenia był ambasador Wellness by Oriflame Jerzy Górski - pochodzący z Legnicy triathlonista i mistrz świata w podwójnym Ironmanie, którego historię opowiedziano w filmie "Najlepszy".

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firmy Oriflame, kierownicy ośrodków kultury z Bolesławca i Chojnowa, lokalni biznesmeni, sportowcy i konsultanci firmy Oriflame.

- Z żoną Izabelą działamy już w Oriflame od 27 lat - wspomina Andrzej Kaczmarek z chojnowskiego Biura Regionalnego - Kiedy dziesięć lat temu bracia af Jochnickowie - założyciele Oriflame - wprowadzili do oferty suplementy diety, to uznałem, że to jest to. Jeżeli firma Oriflame odnosi taki sukces w sześćdziesięciu krajach świata, to rzeczywiście ten produkt musi być dobry. Bezgranicznie - wraz z Izabelą - zaufaliśmy Szwedom - dodaje.

Jak tłumaczą eksperci Oriflame, produkty Wellness są opracowywane i wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami jakości oraz skuteczności, a przy tym są bezpieczne w stosowaniu - Linia Wellness by Oriflame przygotowana została z myślą o osobach, które chcą dbać nie tylko o piękny wygląd, ale również zdrowie i nienaganną sylwetkę. Dzięki naszym produktom, poprawisz swoje zdrowie od środka, co wpłynie też na wygląd skóry, włosów i paznokci. Na linię preparatów Wellness składają się starannie wyselekcjonowane składniki, pochodzące z ekologicznych gospodarstw.

Firma Oriflame w ramach kategorii produktów Wellness oferuje m.in.: suplementy diety, niezbędne minerały, owocowe koktajle proteinowe, batony czy dania, które skutecznie wspomagają osoby dbające o swoją sylwetkę. Sam styl Wellness opiera się na 4 filarach zdrowia - są to: aktywność fizyczna, świadome odżywanie, pozytywne nastawienie i suplementacja.

- Na początku suplementowaliśmy się bez jakiejś większej głębi - komentuje Andrzej Kaczmarek - Kiedy podjąłem wyzwanie dotyczące wspinaczek wysokogórskich i narodził się mój pomysł zdobycia wszystkich najwyższych szczytów kontynentów, zobaczyłem siłę naszych suplementów. Zdobywając Mont Blanc poczułem to na sobie, kiedy jako dojrzały już mężczyzna ciągnąłem na linie chłopaka, który mógłby być moim synem - dodaje.

O swoich doświadczeniach sportowych i współpracy z marką Wellness by Oriflame zgromadzonym gościom opowiedział Jerzy Górski - pochodzący z Legnicy triathlonista, który jest ambasadorem marki. Historię Jerzego Górskiego poznać mogliśmy w miniony weekend w chojnowskim kinie Kultura, gdzie miały miejsce projekcje filmu "Najlepszy" z Jakubem Gierszałem w roli głównej. Gość specjalny wydarzenia od 35 lat w sukcesami uprawia triathlon. Swoje największe sukcesy odnosił w latach 90. XX wieku, kiedy to m.in. zdobył tytuł mistrza świata w rozgrywanych w amerykańskim Huntsville zawodach Double Iron Triathlon.

Punktem kulminacyjnym spotkania było uroczyste przecięcie wstęgi. Organizatorzy zaprosili również uczestników wydarzenia do udziału w loterii z atrakcyjnymi upominkami sygnowanymi logiem szwedzkiej firmy.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform