Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Hanna Markiewicz z główną nagrodą w konkursie "Mój Mistrz literatury"

Autor admin
Data utworzenia: 17 czerwiec 2019, 15:35 Wszystkich komentarzy: 0


Hanna Markiewicz z główną nagrodą w konkursie "Mój Mistrz literatury"

Hanna Markiewicz, uczennica chojnowskiej Szkoły Podstawowej nr 3, została laureatką konkursu plastycznego „Mój Mistrz literatury”, zorganizowanego w ramach projektu "Z książką na walizkach".

- W ramach projektu Z KSIĄŻKĄ NA WALIZKACH 2019 zorganizowany był konkurs plastyczny „Mój Mistrz literatury”. Główni organizatorzy konkursu: Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu, Wydawnictwo Literatura i Wydawnictwo Akapit Press. Tematyka: przedstawienie książki lub książek pisarza, którym młody czytelnik jest zafascynowany i chciałby jego twórczość rozreklamować wśród swoich rówieśników. Miło nam poinformować, że Hanna Markiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie zdobyła w konkursie nagrodę główną w kategorii kl. IV-VI za pracę: Frances Hodgson Burnett "Tajemniczy ogród" - informuje Miejska Biblioteka Publiczna.

Projekt "Z książką na walizkach" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz dzięki wsparciu samorządów województwa dolnośląskiego, miasta i gminy Świdnica, powiatu świdnickiego i samorządowych instytucji kultury na Dolnym Śląsku.

materiały prasowe / Miejska Biblioteka Publiczna

Hanna Markiewicz z Anną Czerwińską-Rydel i konkursową pracą


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.