Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej pasowali kolejnych czytelników [ZDJĘCIA]

Author: admin
Creation date: 12 June 2019, 13:08 All comments: 0


Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej pasowali kolejnych czytelników [ZDJĘCIA]

O godzinie 10:00 w sali widowiskowej Domu Kultury rozpoczęła się coroczna uroczystość pasowania na czytelnika. Podopieczni Przedszkola Miejskiego nr 1, Przedszkola Miejskiego nr 3, Przedszkola ”Ochronki” Zgromadzenia Sióstr Służebniczek oraz Przedszkola "Skrzat" złożyli uroczystą przysięgę i odebrali pamiątkowe książki.

Chojnowskie pasowanie na czytelnika to wydarzenie z ponad dwudziestoletnią tradycją. Organizatorzy z Miejskiej Biblioteki Publicznej co roku zachęcają przyszłych uczniów do odwiedzania biblioteki oraz uczą szacunku do książek.

Uroczystość rozpoczęły dzieci z grupy świetlicowej działające przy Szkole Podstawowej nr 4, które zaprezentowały młodszym kolegom i koleżankom krótkie przedstawienie o szkolnych przygodach wróbelka. Okazję do występów na scenie mieli również podopieczni chojnowskich przedszkoli.

Najważniejszym punktem spotkania było złożenie przysięgi, w której dzieci zobowiązały się do traktowania książek z należytym respektem. Każdy z uczestników wydarzenia otrzymał drobny upominek.
Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.