Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej pasowali kolejnych czytelników [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 12 czerwiec 2019, 13:08 Wszystkich komentarzy: 0


Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej pasowali kolejnych czytelników [ZDJĘCIA]

O godzinie 10:00 w sali widowiskowej Domu Kultury rozpoczęła się coroczna uroczystość pasowania na czytelnika. Podopieczni Przedszkola Miejskiego nr 1, Przedszkola Miejskiego nr 3, Przedszkola ”Ochronki” Zgromadzenia Sióstr Służebniczek oraz Przedszkola "Skrzat" złożyli uroczystą przysięgę i odebrali pamiątkowe książki.

Chojnowskie pasowanie na czytelnika to wydarzenie z ponad dwudziestoletnią tradycją. Organizatorzy z Miejskiej Biblioteki Publicznej co roku zachęcają przyszłych uczniów do odwiedzania biblioteki oraz uczą szacunku do książek.

Uroczystość rozpoczęły dzieci z grupy świetlicowej działające przy Szkole Podstawowej nr 4, które zaprezentowały młodszym kolegom i koleżankom krótkie przedstawienie o szkolnych przygodach wróbelka. Okazję do występów na scenie mieli również podopieczni chojnowskich przedszkoli.

Najważniejszym punktem spotkania było złożenie przysięgi, w której dzieci zobowiązały się do traktowania książek z należytym respektem. Każdy z uczestników wydarzenia otrzymał drobny upominek.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.