Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

MBP zaprasza na wystawę fotograficzną Rafała Wyciszkiewicza

Autor Kasia_
Data utworzenia: 11 czerwiec 2019, 13:45


MBP zaprasza na wystawę fotograficzną Rafała Wyciszkiewicza

Już od czwartku, 13 czerwca, aż do końca lipca w Galerii Młodych w Miejskiej Bibliotece Publicznej można będzie obejrzeć wystawę fotograficzną Rafała Wyciszkiewicza pt. Folkowe Dziewczyny Świata.

Wernisaż wystawy zaplanowany jest na 13 czerwca na godz. 18.00.

Zdjęcia, które zostaną zaprezentowane na wystawie zostały wykonane podczas corocznego Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego „Świat pod Kyczerą”. Pomysłodawcą i głównym organizatorem festiwalu jest Łemkowski Zespół Pieśni i Tańca „Kyczera” z Legnicy, z którym Rafał Wyciszkiewicz współpracuje od 2000 roku.

To już druga w Galerii Młodych wystawa tego znanego w naszym mieście fotografika, muzyka i miłośnika wypraw rowerowych. Po raz pierwszy zaprezentował swoje fotografie w 2015 roku na wystawie "Moje świata postrzeganie".

Na wernisażu wystawy "Folkowe dziewczyny Świata" Rafał Wyciszkiewicz zaprezentuje 60 powiększeń zdjęć uczestniczek Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego "Świat pod Kyczerą".

Po części oficjalnej wernisażu odbędzie się godzinna diaporama, czyli prezentacja zdjęć z muzyką, na którą złoży się ok. 1200 zdjęć z festiwalu „Świat pod Kyczerą”, krótki filmik z tej imprezy, a także zdjęcia z innych dziedzin i wydarzeń utrwalonych przez autora, od czasów poprzedniej wystawy cztery lata temu, jak koncerty, architektura, modelki, dzieci, zwierzęta, przyroda, spektakle teatralne.


Sklep Bigform