Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Dni Chojnowa 2019: Występ zespołu Weekend zakończył święto miasta

Autor Kasia_
Data utworzenia: 09 czerwiec 2019, 23:13 Wszystkich komentarzy: 4


Dni Chojnowa 2019: Występ zespołu Weekend zakończył święto miasta

Energetyzujący koncert zespołu Weekend hucznie zakończył obchody Dni Chojnowa. Na chojnowskim Rynku panowała świetna atmosfera, a zespół złapał bardzo dobry kontakt z publicznością, co zaowocowało wspaniałą 1,5-godzinną zabawą w rytmach disco.

Publiczność usłyszała dziś takie hity, jak „Ona tańczy dla mnie”, „Za każdą chwilę z Tobą” czy „Mój Aniele”. Chojnowianie nie chcieli wypuścić ze sceny artystów, którzy gorącymi oklaskami zostali zmuszeni do dwukrotnego bisu.

Zespół przygotował też dla chojnowian miłą niespodziankę i podczas koncertu rozdał wśród publiczności kilka swoich płyt.
Komentarze

żenada i badziewie
zgłoś komentarz
mozna sie smiac itp. ale prawda taka, ze na tym koncercie bylo 2x wiecej osob niz na wilkach... wiec jak widac mimo wszystko dobra decyzja z organizacja tego koncertu.
zgłoś komentarz
to tylko świadczy o intelektualnym poziomie naszej społeczności....dwóch gibaczy i wokalista ani jednego instrumentu , Wilkom to mogą sprzęty nosić
zgłoś komentarz
Zdjęcia pokazują jaką popularnością cieszą się zespoły typu "Weekend". Taka jest prawda. A jak Ci się nie podoba, to nie idź. Ja, dla przykładu, nie byłem na tym koncercie.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.