Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Konkurs chojnow.pl i Exclusive Car's! Mamy dla Was 150 złotych [WYNIKI]

Autor admin
Data utworzenia: 31 maj 2019, 19:35


Konkurs chojnow.pl i Exclusive Car's! Mamy dla Was 150 złotych [WYNIKI]

Portal chojnow.pl i firma Exclusive Car's zaprasza do udziału w konkursie z okazji Dnia Dziecka, w którym do wygrania jest... 150 złotych. Na co chcielibyście wydać te pieniądze? Napiszcie nam i zdobądźcie szansę na główną nagrodę.

Chętnych do udziału w konkursie zapraszamy na nasz facebookowy profil. W komentarzu pod konkursowym postem prosimy napisać, na co chcielibyście przeznaczyć 150 złotych. Mile widziani rodzice, którzy chcieliby sprawić jakiś prezent swoim pociechom. Jedną z odpowiedzi nagrodzimy!

Na wasze wpisy czekamy do końca niedzieli. Ogłoszenie wyników w poniedziałek.

Wyniki konkursu

Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi.

Główna nagrodę odbierze pan Radek Pasik, który chciałby wraz z synem pojechać na weekendowy wypad do Szczelińca Wielkiego.

Gratulujemy

Nagrodę w konkursie przekazała firma

Exclusive Car's

Konradówka 49, 59-225 Chojnów
tel. +48 512 992 003

jaszczur.otomoto.pl
Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnów.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Sklep Bigform