Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Dzień Dziecka w Galerii Piastów

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 29 maj 2019, 10:15


Dzień Dziecka w Galerii Piastów

Już w sobotę 1 czerwca od godziny 12:00 zapraszamy do Galerii Piastów na wyjątkowe obchody Dnia Dziecka! Dla najmłodszych moc atrakcji w tym warsztaty, animacje, gry, zabawy i konkursy! Nie możecie tego przegapić!

Program na sobotę przewiduje obchody jubileuszowe Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, w tym wystawę, loterię fantową i konkursy z nagrodami. Dodatkowo animacje z Ochotniczymi Hufcami Pracy i Parkiem Rozrywki Play City, który będzie przeprowadzać specjalny konkurs w którym do wygrania będą klocki LEGO, Strefa Gier Planszowych na małym patio z firmą Profesja, Warsztaty Dogoterapii z dr Małgorzatą Buchlą, a także wspólne przygotowanie oprawy meczowej z Ośrodkiem „Kibice Razem”. Strefa Piłkarzyków, warsztaty biżuteryjne z Galerią Sztuki, oraz warsztaty sadzenia roślin pod nazwą „Dzieciaki Sadzeniaki” przeprowadzane przez sklep LEROY MERLIN.

Dodatkowym elementem dostępnym bezpłatnie dla wszystkich dzieci będą dmuchańce ustawione na placu Meisslera przed Galerią Piastów, oraz pokazy Policji, oraz akcja „Żonkil Nadziei” - na rzecz oddziału medycyny paliatywnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy w ramach którego będzie odbywać się otwarta zbiórka pieniędzy oraz bezpłatne pomiary ciśnienia i cukru we krwi.

Galeria Piastów o godzinie 15:00 włącza się również w specjalny korowód miejski!


Sklep Bigform