Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

II miejsce Kacpra Dudka na 14 Oberlausitz Cup - Bautzen 2012 w Taekwondo Olimpijskim

Autor KSW "SFORA" Chojnów
Data utworzenia: 07 kwiecień 2012, 14:10 Wszystkich komentarzy: 4


II miejsce Kacpra Dudka na 14 Oberlausitz Cup - Bautzen 2012 w Taekwondo Olimpijskim

W ubiegłym tygodniu zorganizowano regionalny turniej Taekwondo Olimpijskiego pod nazwą 14 Oberlausitz Cup, który miał miejsce w niemieckim Bautzen. W sobotę 31 marca na matach Bautzen staneło do walki ponad 200 zawodników. Między innymi 20 osobowa ekipa Taekwondo Bolesławiec w skład której w przeważającej liczbie wchodzili zawodnicy LMKS Gladius Bolesławiec oraz Nasz Chojnowianin Kacper Dudek trenujący na co dzień w Klubie Sportów Walk "SFORA" Chojnów.

Drużynowo ekipa zajęła 4 miejsce zdobywając łącznie 14 medali, w tym 5 złotych, 6 srebrnych i 3 brązowe. Kacper po szczęśliwym rozlosowaniu trafił na wolny los, wygrał walkę półfinałową i ostatecznie nieznacznie uległ koledze z bolesławieckiego klubu zajmując drugą lokatę w kategorii - 49 kg Jug B i tym samym przywożąc do Chojnowa srebrny medal.


Na koncie zawodników KSW "SFORA" Chojnów jest już wiele medali krajowych i zagranicznych zawodów, kiedy to startowali jeszcze pod barwami UKS "ILYO" Bolesławiec (obecnie LMKS Gladius Bolesławiec), od tego sezonu nowa generacja wojowników rozpoczyna swoją przygodę ze sportem i z Taekwondo, a między nimi właśnie Kacper Dudek, który w tym sezonie już ma wynik z IX Taekwondo Prague Open (III miejsce) oraz wyżej wspomniany medal z Bautzen.

Już niedługo kolejne starcia Naszych zawodników za których mocno trzymamy kciuki, a w między czasie wracamy do przygotowania na treningach i zgrupowaniach Taekwondo.

KSW "SFORA" Chojnów prowadzi treningi w poniedziałki i czwartki w godzinach 17.00-18.30 w Gimnazjum nr 1 w Chojnowie, zapraszamy wszystkich chętnych.

Komentarze

Brawo Kacper. Tak trzymaj!
zgłoś komentarz
Gratulacje mamy kolejnych utalentowanych sportowcow czy miasto ich wspiera finansowo
zgłoś komentarz
Gratulacje. Ale nie czas na odpoczynek już niedługo kolejne zmagania.
zgłoś komentarz
W tym sezonie zapraszamy na treningi DZIECI na godzinę 16.00 oraz STARSZYCH na godzinę 17.00. Treningi na sali gimnastycznej Gim. nr 1 na Reymonta 1 w poniedziałki i czwartki. Serdecznie pozdrawiamy.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform