Query error chojnow.pl - Zwycięstwo Czarnych Rokitki w derbach ziemi chojnowskiej
Sign in Sign up

Zwycięstwo Czarnych Rokitki w derbach ziemi chojnowskiej

Author: Kasia_
Creation date: 14 May 2019, 18:00 All comments: 0

W sobotnie popołudnie na chojnowskiej murawie do rywalizacji przystąpiły zespoły reprezentujące ziemię chojnowską w legnickiej klasie okręgowej.

Chojnowianka Chojnów 1:2 Czarni Rokitki

Mecz rozpoczął się o godz. 15.00. Pierwsze celne trafienie do bramki kibice mogli zobaczyć już w 20’ meczu. Wynik spotkania otworzył Szymon Gut – zawodnik Czarnych. Rezultat ten utrzymał się do końca pierwszej połowy. Walka jednak była zacięta. W 21’ żółtą kartkę zobaczył zawodnik Chojnowianki – Piotr Jędrusiak, w 27’ Jacek Wrotny z Czarnych.

W drugiej połowie meczu, w 54’ Kacper Jędraszczyk wyrównał wynik na 1:1. Na odpowiedź Czarnych nie trzeba było długo czekać. W 55’ szansę na gola kolejny raz skutecznie wykorzystał Szymon Gut, ustalając tym samym ostateczny wynik meczu. W ostatniej minucie meczu strzelec otrzymał od sędziego żółtą kartkę. Mecz z żółtą kartką na koncie zakończył również Henrico Danilo Rantin.