Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Zwycięstwo Czarnych Rokitki w derbach ziemi chojnowskiej

Autor Kasia_
Data utworzenia: 14 maj 2019, 18:00 Wszystkich komentarzy: 0


Zwycięstwo Czarnych Rokitki w derbach ziemi chojnowskiej

W sobotnie popołudnie na chojnowskiej murawie do rywalizacji przystąpiły zespoły reprezentujące ziemię chojnowską w legnickiej klasie okręgowej.

Chojnowianka Chojnów 1:2 Czarni Rokitki

Mecz rozpoczął się o godz. 15.00. Pierwsze celne trafienie do bramki kibice mogli zobaczyć już w 20’ meczu. Wynik spotkania otworzył Szymon Gut – zawodnik Czarnych. Rezultat ten utrzymał się do końca pierwszej połowy. Walka jednak była zacięta. W 21’ żółtą kartkę zobaczył zawodnik Chojnowianki – Piotr Jędrusiak, w 27’ Jacek Wrotny z Czarnych.

W drugiej połowie meczu, w 54’ Kacper Jędraszczyk wyrównał wynik na 1:1. Na odpowiedź Czarnych nie trzeba było długo czekać. W 55’ szansę na gola kolejny raz skutecznie wykorzystał Szymon Gut, ustalając tym samym ostateczny wynik meczu. W ostatniej minucie meczu strzelec otrzymał od sędziego żółtą kartkę. Mecz z żółtą kartką na koncie zakończył również Henrico Danilo Rantin.

Składy zespołów:

Chojnowianka Chojnów:

Paweł Zazulczak, Kacper Jędraszczyk, Jakub Grządkowski, Sebastian Iwaniak, Piotr Jędrusiak, Jakub Wołoszyn, Jacek Darmoros, Zbigniew Grzybowski, Paweł Kosiński, Dawid Kizma oraz Henrico Danilo Rantin. Na murawie pojawili się również Konrad Cichoń oraz Marcin Zazulczak. Do dyspozycji trenera pozostawali Mateusz Grzelak, Gracjan Fedak oraz Marcin Krupa.

Czarni Rokitki:

Paweł Bekacz, Paweł Gronostal, Szymon Gut, Damian Pachura, Kamil Pachura, Piotr Romaniak, Natan Sieroń, Mateusz Sierpina, Karol Wojak, Jacek Wrotny oraz Piotr Kuczyński. Na boisku pojawili się również Kamil Saja i Damian Tucholski. Do dyspozycji trenera pozostawali Paweł Piotrowski i Adam Szydełko.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform