Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Tydzień Bibliotek: "Inspiracje" z Agnieszką Gil [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 14 maj 2019, 12:54 Wszystkich komentarzy: 0


Tydzień Bibliotek: "Inspiracje" z Agnieszką Gil [ZDJĘCIA]

Agnieszka Gil - autorka książek dla dzieci i dorosłych była dzisiejszym gościem Miejskiej Biblioteki Publiczne. Na miejscu przeprowadziła warsztaty dla uczestników Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki.

Agnieszka Gil jako pisarka zadebiutowała w 2004 roku w antologii Wesołe historie. Na swoim koncie ma takie książki jak m.in.: Dziki szczaw, Herbata z jaśminem czy Układ nerwowy. Celem spotkania z uczniami chojnowskich szkół podstawowych było przeprowadzenie warsztatów literackich pn. "Inspiracje". Uczestnicy spotkania popisać mogli się m.in. swoją kreatywnością przy wymyślaniu historii.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek - programu promocji czytelnictwa i bibliotek organizowanego co roku przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Akcja ma na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa. Hasłem Tygodnia Bibliotek 2019 jest „#biblioteka”.

Zobacz również: Piękno poezji w niepoetycznych czasach - wieczór z twórczością L. Cohena w MBPKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.