Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Gminna Biblioteka Publiczna w Krzywej zarasza na spotkanie z Agnieszką Lingas-Łoniewską

Autor admin
Data utworzenia: 10 maj 2019, 14:46 Wszystkich komentarzy: 0


Gminna Biblioteka Publiczna w Krzywej zarasza na spotkanie z Agnieszką Lingas-Łoniewską

Gminna Biblioteka Publiczna w Krzywej zaprasza wszystkich miłośników dobrej książki na spotkanie autorskie z pisarką Agnieszką Lingas-Łoniewską.

Spotkanie odbędzie się 18 maja o godzinie 16:00. Wstęp wolny.

- Wydarzenie stanowi część obchodów Tygodnia Bibliotek - programu promocji czytelnictwa i bibliotek organizowanego co roku przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Akcja ma na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa. Hasłem Tygodnia Bibliotek 2019 jest „#biblioteka” - informuje Gminna Biblioteka Publiczna.

Agnieszka Lingas-Łoniewska to wrocławska autorka ponad trzydziestu bestsellerowych powieści, stanowiących elektryzujący miks gatunkowy romansu, dramatu i sensacji. Kocha zwierzęta, ma cztery koty i psa. Od lat prowadzi autorską akcję "Karma zamiast Kwiatka" i na licznych spotkaniach autorskich zbiera karmę dla zwierzaków, przekazując ją potem do wrocławskich fundacji. W wolnym czasie, kiedy nie pisze (a zdarza się to czasami) kocha czytać, oglądać kryminalne seriale, jej pasją są także: Nordic Walking i robótki ręczne.

Organizatorzy wydarzenia proszą o przynoszenie na spotkanie karm dla kotów i psów. Będą one przekazane do organizacji „Ekostraż” we Wrocławiu.

materiały prasowe / GBP Krzywa


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform