Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 09 maj 2019, 21:47 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

FUGA

piątek, godz. 17.00

sobota, godz. 17.00

niedziela, godz. 17.00

Dramat w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej. Główna bohaterka, Alicja, znika w tajemniczych okolicznościach. Gdy po 2 latach zostaje odnaleziona, okazuje się, że całkowicie straciła pamięć.

Z czasem jej umysł zaczyna odtwarzać krótkie fragmenty z życiowych wydarzeń. Wspomnienia są niewyraźne i niepokojące. Jaka tajemnica kryje się za zniknięciem Alicji? Czy uda się odbudować rodzinne relacje i na nowo zadomowić w zapomnianej rzeczywistości?

UWAGA! Seanse filmu FUGA zostały odwołane!CÓRKA TRENERA

piątek, godz. 19.00

sobota, godz. 19.00

niedziela, godz. 19.00

Polski dramat, w którym w rolach głównych zobaczymy Jacka Braciaka, Agatę Buzek, Piotra Żurawskiego oraz Karolinę Bruchnicką.

Intrygująca opowieść o trudach samotnego rodzicielstwa, wyzwaniach, jakie stoją przed młodymi obiecującymi sportowcami oraz… o dojrzewaniu.

Ojciec skupiony na karierze córki; młoda dziewczyna o wielkim talencie, wkraczająca w świat dorosłości, chłopak, który zakochuje się po raz pierwszy – każdy z bohaterów ma jakieś marzenia i cele, które będzie starał się zrealizować. Jak skończy się to upalne lato?


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform