Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Kino Mobilne 9D gości na chojnowskim Rynku

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 08 maj 2019, 14:06


Kino Mobilne 9D gości na chojnowskim Rynku

Od 6 maja mieszkańcy naszego miasta mają okazję korzystać z nietypowej atrakcji która zagościła na chojnowskim Rynku - Kina Mobilnego 9D.

Kino największą popularnością cieszy się wśród młodzieży i dorosłych - na miejscu nie brakuje jednak również atrakcji dla najmłodszych, repertuar kina obejmuje bowiem również bajki.

- Specjalnie skonstruowane kino mobilne CINEMA 9D to rozrywka na poziomie światowych atrakcji, jedyne w swoim rodzaju, emocje są tak silne, że nie będziecie w stanie powstrzymać wybuchu radości! Dynamiczne fotele, 12 miejsc, duży, przestrzenny obraz oraz mnóstwo efektów specjalnych, to wszystko spowoduje że staniecie się częścią filmu - zaznaczają organizatorzy.

Wśród efektów specjalnych przygotowanych dla klientów Kina Mobilnego 9D znalazły się m.in. ruchoma platforma, wiatr, woda, magiczne okulary, klakson, dym, smyrające żyłki, wibracje i świetny system audio.

Z atrakcji korzystać możemy do jutra w godzinach od 12:00 do 20:00. Bilety można zakupić bezpośrednio przed seansem w kasie kina.