Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Chojnowska muzyczna i taneczna majówka [ZDJĘCIA / FILM]

Autor admin
Data utworzenia: 03 maj 2019, 21:26 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowska muzyczna i taneczna majówka [ZDJĘCIA / FILM]

Zespoły JB Band oraz Mythos zaprezentowały się dzisiaj przed mieszkańcami naszego miasta w koncercie zorganizowanym na chojnowskim Rynku w ramach lokalnych obchodów Narodowego Święta Trzeciego Maja. Zobacz fotorelację z wydarzenia.

Trzeciomajowy koncert rozpoczął się od występu grupy Jawor Blues Browar Band grającej standardy blues rock. Zespół istnieje od 5 lat; dziś wystąpił w Chojnowie po raz pierwszy w nowym składzie. W repertuarze grupy znalazły się zarówno covery jak i utwory autorskie.

W nieco bardziej taneczne klimaty mieszkańców Chojnowa wprowadziła grupa wokalno-instrumentalna Mythos, prezentująca grecką muzykę, stroje czy też tradycyjne instrumenty. Bałkański klimat i zachęty ze strony członków zespołu spowodowały, że do wspólnego tańca przyłączyła się publiczność, która nie szczędziła energii w popularnym greckim tańcu Sirtáki, znanym z filmu Grek Zorba.

Wspólny taniec był też sposobem na przezwyciężenie panującego dzisiaj chłodu- innym osobom musiała wystarczyć ciepła kurtka :)
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform