Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Szóste urodziny Mrówki rozpoczęte! [ZDJĘCIA]

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 27 kwiecień 2019, 09:40


Szóste urodziny Mrówki rozpoczęte! [ZDJĘCIA]

Chojnowska Mrówka ma już sześć lat. Za nami pierwszy dzień urodzinowej zabawy. Zobacz fotorelację z wydarzenia.

Urodziny - jak to urodziny - rozpoczęły od tortu, którym poczęstowani zostali klienci robiący zakupy w piątkowy poranek. Od początku na gości sklepu czekały liczne stoiska wystawców - na miejscu można porozmawiać z przedstawicielami poszczególnych firm, skorzystać z ich porad, czy zobaczyć prezentację konkretnych produktów. Jedna z firm zaprezentowała gościom wydarzenia motocykl, którym po ulicach naszego miasta obwożona była Mrówka-maskotka. Ta sama Mrówka przez cały dzień towarzyszyła osobom robiącym zakupy z koszem pełnym słodkości.

Organizatorzy przygotowali dla gości moc atrakcji. Odpowiadając na konkursowe pytania i biorąc udział w zmaganiach prowadzonych przez urodzinowego wodzireja oraz poszczególnych wystawców, można było zdobyć drobne upominki oraz cenne nagrody. Zarówno w piątek jak i w sobotę każdy z klientów może wziąć udział w zabawie na najwyższy kwotowo paragon. Wystarczy, że po zakupach zarejestruje dokument potwierdzający dokonanie zakupu. Co godzinę wybierany jest dowód zapłaty o największej wartości - ich właściciele zdobywają szansę na cenne nagrody. Co więcej - organizatorzy przygotowali dodatkowe nagrody dla właścicieli najwyższych kwotowo paragonów zarejestrowanych w ciągu dwóch dni.

Mrówka zadbała również o atrakcje dla najmłodszych klientów, na których przez dwa dni czekają dmuchańce, malowanie twarzy oraz liczne konkursy. Po trudach dnia, osoby które zrobiły zakupy w Mrówce, mogą posilić się w grill barze czy posmakować serwowanej przy wejściu kawy Woseba.

Przed nami drugi dzień urodzinowej zabawy. Zapraszamy do Mrówki zarówno w pełną atrakcji sobotę, jak i w handlową niedzielę.
Sklep Bigform