Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Mieszkaniec gminy Chojnów ukradł samochód - po kilku godzinach zapukali do niego policjanci

Autor admin
Data utworzenia: 25 kwiecień 2019, 12:55 Wszystkich komentarzy: 3


Mieszkaniec gminy Chojnów ukradł samochód - po kilku godzinach zapukali do niego policjanci

Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnowie w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 24-letniego mieszkańca gminy Chojnów, który kilka godzin wcześniej ukradł samochód. Za popełnione przestępstwa złodziejowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

- Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnowie w niespełna kilka godzin ustalili sprawcę kradzieży pojazdu marki Mercedes Vito, który został skradziony na terenie Chojnowa. Kiedy funkcjonariusze zapukali do mieszkania 24-latka, był on zupełnie zaskoczony ich wizytą. Mężczyzna od razu przyznał się do kradzieży Mercedesa - informuje mł.asp. Jagoda Ekiert - Szybkie działania kryminalnych pozwoliły na odzyskanie auta w całości i przekazanie prawowitemu właścicielowi. Funkcjonariusze jednak nie poprzestali na tym. Podejrzewając, że mieszkaniec gminy Chojnów może mieć na koncie inne podobne kradzieże przepytali go na tą okoliczność. W rezultacie 24-latkowi udowodniono jeszcze zabór przęseł ogrodzeniowych na szkodę jednej z firm w Chojnowie o wartości 1 400 złotych.

W oparciu o zebrany materiał dowodowy podejrzany usłyszał zarzuty kradzieży, za które grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

materiały prasowe / KMP Legnica


Komentarze

Aż dziw bierze, że chojnowska policja tak sprawnie dziala. 17 lat temu zlodziejaszki z gminy, pocieli fiata 126 ukradzionego w Legnicy. U co wtedy robila chojnowska policja?
zgłoś komentarz
Pewnie szukała sprawców. Wtedy nie mieli do dyspozycji nagrań z kamer zarówno publicznych jak i prywatnych (dużo ludzi ma prywatne kamerki ustawione np. na wjazdy do swoich posesji łapiące również drogę), nie mieli możliwości ustalenia dokładnego miejsca telefonu komórkowego. A to tylko wierzchołek nowych możliwości śledczych.
zgłoś komentarz
W każdym razie brawo - oby więcej takich sukcesów :)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform