Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Przed nami szóste urodziny Mrówki! Zobacz co nas czeka [WYNIKI KONKURSU]

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 25 kwiecień 2019, 17:16


Przed nami szóste urodziny Mrówki! Zobacz co nas czeka [WYNIKI KONKURSU]

Chojnowski market budowlany PSB-Mrówka szykuje się na swoje szóste urodziny i zaprasza mieszkańców ziemi chojnowskiej do wspólnej zabawy i zakupów. Z okazji urodzin przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania mamy 3 bony o wartości 100 złotych!

Chojnowska Mrówka towarzyszy nam od 2013 roku - przez minione sześć lat dała nam się poznać jako sprawdzony partner w pracach budowlanych i remontowych. Chcąc dostosować się do potrzeb mieszkańców ziemi chojnowskiej i lokalnego rynku, zmienia i poszerza swój asortyment w którym oprócz materiałów budowlanych i wykończeniowych znajdziemy szeroki wybór m.in.: narzędzi, chemii, wyposażenia domu i ogrodu, sprzętu AGD, elektronarzędzi, mebli czy też artykułów służących do dekoracji i aranżacji wnętrz...

Przyjdź i przekonaj się co dla Ciebie ma do zaoferowania Mrówka. Doskonałą okazją będzie ostatni piątek i weekend kwietnia.

Zobacz również kwietniowo-majową gazetkę Mrówki

Konkurs

Zanim jednak zaprosimy Was na urodzinową zabawę, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania mamy 3 bony o wartości 100 złotych każdy, do wykorzystania w chojnowskim markecie Mrówka. By zdobyć szansę na główną nagrodę wystarczy...

napisać nam, co najchętniej kupilibyście w Mrówce korzystając z wygranego bonu?

Odpowiedzi prosimy publikować w komentarzach pod konkursowym postem na naszym profilu facebookowym do 25 kwietnia 2019 roku. (godzina 10:00). Tego samego dnia ogłosimy wyniki konkursu w którym nagrodzimy 3 wybrane osoby!

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi.

Tym razem po odbiór nagrody głównej zgłoszą się:

Edyta Karpińska
Małgorzata Uroda Truskowska
Daniel Żuber

Gratulujemy!

Dlaczego warto odwiedzić Mrówkę 26 i 27 kwietnia?


Urodziny Mrówki to jak co roku moc atrakcji. Zabawę rozpoczynamy już w piątek rano od tradycyjnego urodzinowego tortu. Na gości sklepu przez dwa dni czekać będzie grill bar, promocje cenowe oraz liczne konkursy i zabawy - zarówno dla dzieci, organizowane przez profesjonalną animatorkę, jak i dla dorosłych.

Stałym elementem urodzin Mrówki są stoiska wystawców na których można porozmawiać z przedstawicielami poszczególnych firm, skorzystać z ich porad, czy zobaczyć prezentację konkretnych produktów.

Każdy z klientów będzie mógł wziąć udział w zabawie na najwyższy kwotowo paragon. Wystarczy, że po zakupach zarejestruje dokument potwierdzający dokonanie zakupu. Co godzinę wybierany będzie dowód zapłaty o największej wartości - ich właściciele zdobędą szansę na cenne nagrody. Co więcej - organizatorzy przygotowali dodatkowe nagrody dla właścicieli najwyższych kwotowo paragonów zarejestrowanych w ciągu dwóch dni.

Mrówka oprócz piątku i soboty zaprasza również w handlową niedzielę - 28 kwietnia!

ZAPRASZAMY!
Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnów.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Sklep Bigform